NURİ VE EĞİTİMİ 3

Melek; Nuri’ yi bir güzel yıkayıp, traş edip, hızlı bir seksten sonra giydirdi. Lobiye indiğinde, diğer asansörden Astar Mokor çıktı.

Astar Mokor-Vay vay Nuri uçmayı biliyormuşsun.
Nuri-Küfür mü etsem. Teşekkür mü etsem karar veremiyorum. Çok korktum. Altıma kaçırdım azcık.
Astar Mokor-Eee olsun yeni pantolon işe yaradı. Yeniden doğdun Nuri. Kuluçka dönemin bitti ve yumurtadan çıktın. Şimdi bir deneme yapmamız gerekiyor. Akşam şu kağıtta adresi yazan bara geleceksin. En beğendiğin kızdan başlayarak, beğendiğin tüm kızlarla iletişim kurmaya çalışacaksın. Reddedilmekten korkma çünkü bu akşam o barda marjinal bir parti var. Etrafta bir sürü çeşit olacak. Lezbiyenler, travestiler, fetişler. Kimse senin aptallıklarını umursamaz. Dayak yerim diye sakın korkma bende orada olacağım. Buna asla izin vermeyeceğimi anlamışsındır. Ne kadar başarısız olacağını görmemiz lazım. Bu yüzden de aktif olman lazım. Anlıyorsun değil mi?  Bu bir ölçüm.
Ayrıldılar ve Nuri akşam, üzerinde’ ‘BEFORE’ yazan t-shirtle bara girdi. İçeride Shaggy’nin Mr. Boombastic (Atmosfer için tıklayın arkada çalsın) şarkısı çalıyordu. Mekanın ortasında kocaman bir ring vardı. Ringin etrafında dev gibi güreşçi kılığında herifler ve kadınlar gülerek ve tempo tutarak ringin ortasında dans eden herifi izliyorlar. O herif benim. Ringin ortasında ne bok aradığımı bir sonraki yazıda öğreneceksiniz. Ah ulan Astar Mokor! Piçin bu kadar bilgesini, bilgenin bu kadar piçini başka yerde bulamasınız. O gece hem Nuri’nin tekrar tekrar rezil olup ,göt olmasına, hemde benim ringdeki halime katıla katıla gülüyordu. Gerçekten çok eğlendi. Fakat Nuri’de bir farklılık vardı. O miskin, sinameki herif gitmiş, yerine çok daha dinamik bir Nuri gelmişti sanki. Ölüme bu kadar yaklaşmak sanki işe yaramıştı. Yeni bir hayatla ödüllendirilmiş gibiydi! Keşke herkesi; 12. kattan atıp, 11. kattan tutan bir kurtarıcısı olsa. Ya da kaybetmeden değer bilmeyi öğrensek.

Bu yazı Serüven kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

NURİ VE EĞİTİMİ 3 için 1 cevap

  1. deniz der ki:

    Benimde şuanda olduğum durumdan çıkaracak 12. kattan atıp 11. katta sevişicek biri varmıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir